Pozycjonowanie Sklepów

Jak pozycjonuje się sklep internetowy?

Ilość e-sklepów w Polsce w 2018 roku przekroczyła wartość 30 tysięcy, dlatego promowanie sklepów internetowych stało się bardzo ważnym elementem, aby biznes funkcjonował jak najlepiej i przynosił zysk na zadowalającym poziomie. Pozycjonowanie e-commerce jest dużo bardziej złożonym i  wymagającym procesem niż pozycjonowanie strony, która nie prowadzi sprzedaży, ze względu na strukturę serwisu i ilość elementów. Pozycjonowanie sklepu internetowego jest procesem wieloetapowym. Pierwszym krokiem podobnie jak w przypadku stron niesprzedażowych jest zawsze audyt SEO pod kątem technicznym i ustalenie priorytetów jakie ma klient. Analiza struktury sklepu pozwala na wychwycenie błędów i duplikacji, które uniemożliwiają uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania organicznego.

Bardzo istotnym elementem wpływającym na pozycje są odpowiednio dobrane, unikalne treści, właściwe słowa kluczowe, oraz frazy long-tail, dzięki którym skierujemy potencjalnego klienta dokładnie do produktu, jakiego poszukuje np. 'telewizor samsung 65 cali'.

Kiedy strona sklepu internetowego jest odpowiednio zoptymalizowana, można rozpocząć link building, czyli podjąć działania mające na celu zwiększenie liczy stron kierujących do adresu www sklepu. Działania SEO, szczególnie w e-commerce wymagają nieustannego monitorowania, ze względu na bardzo dużą, stale rosnącą konkurencję.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Koszt usługi pozycjonowania sklepu jest ustalany indywidualnie na podstawie analizy strony. Czynniki wpływające na cenę to m.in. branża, konkurencyjność, historia, jakość i wielkość serwisu (treści, struktura, CMS), ilość wybranych słów kluczowych, frazy long tail, dotychczasowe linki. Potrzebujesz  więcej informacji? Napisz do nas - kontakt@agencjafsm.com

Chcesz poprawić widoczność w wynikach wyszukiwania?

Dzięki naszej wiedzy i działaniom opartym o najwyższe światowe standardy, jak również o innowacyjne narzędzia stworzone dla potrzeb skutecznego pozycjonowania e-commerce, osiągniesz długofalowy i bezpieczny wzrost pozycji swojego biznesu.

- pozycjonowanie sklepów internetowych

- pozycjonowanie sklepu

- pozycjonowanie sklepu internetowego

- pozycjonowanie e-commerce

- pozycjonowanie ecommerce

- promocja sklepów internetowych

- promocja sklepu

- promocja sklepu internetowego

- promocja e-commerce

- promocja ecommerce

Skontaktuj się z nami

kontakt@agencjafsm.com

+48 791-041-838

ul. Dekabrystów 35B/113

42-218 Częstochowa

© 2019 by FSM
 

google-site-verification: googleab4691e2d9ccd15b.html