Search
  • Agencja FSM

Google Ads

W naszej pracy ważne jest śledzenie bieżących trendów, obserwowanie zmian i wdrażanie wszystkich dobrych nowinek, aby móc prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. W tym celu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Zdobytą wiedzę potwierdzają otrzymane certyfikaty Google.


Google Ads (dawniej Adwords) to obecnie jedna z najpopularniejszych form reklamy w sieci. Wciąż zdobywa nowych zwolenników, ponieważ coraz więcej osób poświęca więcej czasu na surfowanie w sieci, a nie oglądanie telewizji. Co prawda nie ma takiej kwoty, jakiej nie dałoby się wydać na reklamę, ale dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii, reklama Google Ads jest korzystna cenowo, a co najważniejsze daje mierzalne wyniki. Równie ważną cechą jest to, że linki sponsorowane, wyświetlają się internautom, którzy szukają danego produktu lub usługi.

Promocja poprzez linki sponsorowane wyświetlane na podstawie słów kluczowych, to nie jedyna opcja jaką oferuje nam Google. Reklama banerowa, znana również jako reklama display wyświetlana w Google Display Network, daje nam możliwość wyświetlana kreacji graficznej w popularnych serwisach należących do GDN, w tym portalu YouTube. W przypadku YT mamy również możliwość wyświetlania reklam wideo. Inne formy promocji to Gmail i Google shopping.

Szczegółowe informacje dotyczące Google Ads można uzyskać pod adresem https://www.agencjafsm.com/google-ads-adwords

50 views

Skontaktuj się z nami

kontakt@agencjafsm.com

+48 791-041-838

ul. Dekabrystów 35B/113

42-218 Częstochowa

© 2019 by FSM
 

google-site-verification: googleab4691e2d9ccd15b.html