O NAS

Agencja FSM prowadzi działania marketingowe w zakresie SEO & SEM. Dokładamy wszelkich starań w celu uzyskania skuteczniej i efektywnej promocji w Internecie dla swoich klientów. Główny kierunek działań to:

SEO

- Pozycjonowanie stron internetowych

- Pozycjonowanie sklepów

- Pozycjonowanie lokalne

 

SEM

- Reklama Google Ads (Adwords)

- Reklama Facebook

- Reklama Instagram

- Reklama Linkedin

- Marketing Szeptany

Nasze główne działania to:

- Realizacja celów klienta

- Prowadzenie skutecznych kampanii internetowych

- Efektywne pozycjonowanie strony

- Skutecznie kampanie marketingowe

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ AGENCJA FSM?

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego od początku współpracy skupiamy się na realizacji celu firmy. Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, bez 'gwiazdek', haczyków i ukrytych kosztów.

Aby realizować skuteczne kampanie reklamowe stale podnosimy swoje kwalifikacje, śledzimy najnowsze trendy i zmiany, zdobywamy certyfikaty:

Certyfikat Google Analitics

Certyfikat Google Analitics przyznawany jest przez Google po zdaniu egzaminu potwierdzającego wiedzę z zakresu analityki internetowej z wykorzystaniem tego narzędzia.

Certyfikaty Google Ads (dawniej Adwords)

Certyfikaty Google Ads wydawane są po zdaniu egzaminu z poszczególnych działów i form reklamy jakie oferuje Google. Potwierdzają one umiejętności z zakresu tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych i remarketingowych w wyszukiwarce, oraz sieci reklamowej,  w tym reklamy wideo i Google shopping.

Certyfikaty Hubspot

Certyfikaty Hubspot Academy wydawane są po zdaniu egzaminu z poszczególnych działów. Potwierdzają one umiejętności i zdobytą wiedzę z zakresu między innymi content marketingu, inbound marketingu czy e-mail marketingu

Skontaktuj się z nami

kontakt@agencjafsm.com

+48 791-041-838

ul. Dekabrystów 35B/113

42-218 Częstochowa

© 2019 by FSM
 

google-site-verification: googleab4691e2d9ccd15b.html