Reklama Facebook     

&  Fanpage

Prawie 80% populacji Polski korzysta z Internetu, spędzając w sieci średnio 6 godzin dziennie. Sporą część czasu zajmuje aktywność w Social Media, dlatego portale takie jak Facebook, Instagram, Linkedin stały się świetnym źródłem komunikacji z klientami w czasie rzeczywistym. Dzięki portalom społecznościowym firmy mogą budować relacje z istniejącymi klientami poprzez publikowanie informacji o swoich działaniach, jak również skutecznie pozyskiwać nowych kontrahentów. Oprócz tego za pomocą Social Media firmy maja możliwość pozyskiwania informacji o klientach, budowania wizerunku, kreowania marki, zwiększenie rozpoznawalności, a nawet prowadzenia rekrutacji.

Jak wyglada reklama na Facebook?

Platforma reklamowa Facebook umożliwia prezentację produktów i usług w różnych formatach i na różnych urządzeniach, skierowaną do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, dzięki czemu możemy zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki, oraz zdobyć nowe kontakty, a wszystko to w przystępnych cenach.

Podstawowym formatem reklamy jest kreacja graficzna z tekstem reklamowym, ale dostępne są również reklamy w formacie wideo, karuzeli lub kolekcji produktowych. Reklamy wyświetlane są na komputerach i laptopach w aktualnościach i prawej kolumnie, oraz w aktualnościach na urządzeniach mobilnych. Mogą  być również publikowane na Instagramie i w Messengerze.

Przykładowa reklama w aktualnościach

Przykładowa reklama w prawej kolumnie

Przykładowa reklama na Instagramie

Przykładowa reklama w Messengerze

Jakie są korzyści reklamy na Facebooku?

Selekcja odbiorców

Selekcja odbiorców jest kluczowym elementem gwarantującym skuteczną reklamę, ponieważ w przeciwieństwie do reklamy telewizyjnej, radiowej czy w prasie, ofertę można skierować do ściśle określonej grupy na przykład ze względu na wiek, lokalizację czy zainteresowania.

Niestandardowe grupy odbiorców

Wyselekcjonowanie niestandardowej grupy odbiorców pozwala na stworzenie skutecznej kampanii remarketingowej przez co możemy np. dotrzeć do użytkowników którzy już odwiedzili stronę naszej firmy i przedstawić specjalną ofertę.

Cel

Celem reklamy nie zawsze jest sprzedaż. Reklama może mieć charakter tylko informacyjny, lub zachęcający do np. wzięcia udziału w wydarzeniu, wyświetlenia filmu czy ściągnięcia aplikacji, dlatego na Facebook możemy ten cel wskazać, przez co dostosujemy odpowiednio format i lokalizację reklamy.

Koszty

Reklama na FB daje dużą swobodę i elastyczność w zakresie budżetu. To reklamodawca ustala maksymalną kwotę jaką chce przeznaczyć na kampanię w formie budżetu dziennego lub całkowitego, który można zmienić w dowolnym momencie.

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Wycenę reklamy na Facebooku i prowadzenia fanpage robimy indywidualnie dla każdego klienta na podstawie branży, wielkości serwisu, oraz formy reklamy, ilości publikowanych postów, grafik itp. Najczęstszą formą rozliczeń kampanii reklamowych jest prowizja od budżetu przeznaczonego na kampanię. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu - kontakt@agencjafsm.com

Fanpage Facebook

Przyjazny i profesjonalny wizerunek firmy buduje zaufanie klientów, a Facebook Fanpage jest rewelacyjnym miejscem do zaprezentowania firmy, oraz budowania relacji i utrzymywania kontaktu z odbiorcami. Dzięki Fanpage możemy również na bieżąco zbierać informacje od klientów dzięki ich komentarzom i opiniom. 

Rozumiemy, że nie wszyscy mają czas i możliwość tworzenia postów na Fanpage, dlatego napisz do nas, a my zajmiemy się resztą!

Skontaktuj się z nami

kontakt@agencjafsm.com

+48 791-041-838

ul. Dekabrystów 35B/113

42-218 Częstochowa

© 2019 by FSM
 

google-site-verification: googleab4691e2d9ccd15b.html